Захист персональних данних

Захист персональних даних

Мета публікації політики з охорони особистих відомостей полягає в тому, щоб пояснити, які саме види даних ми збираємо у відвідувачів нашого сайту і як ця інформація використовується.

Усі персональні дані, отримані на сайті, збираються, обробляються і захищаються з повним дотриманням положень законодавства України і Європейського Союзу («Основні принципи захисту даних в межах Євросоюзу» - European

Union Data Protection Framework Directives, відповідно до директиви EU 95/46/EC).

Перегляд сайту не вимагає обов'язкового зазначення особистих відомостей і персональних даних. Без зазначення своєї контактної інформації, проте, ви не зможете отримувати від нас адресовану Вам інформацію стосовно новин компанії Ford, спеціальних пропозицій, нових продуктів.


Персональні дані

Персональні дані на сайтах компанії Ford збираються через спеціальні анкети, форми та соціальні мережі. 
Вони можуть включати ваші П.І.П., адресу проживання та електронної пошти, відомості про автомобіль та його експлуатацію.

Також, якщо ви забажаєте зробити замовлення тест-драйву в одного з офіційних дилерів або відправити заявку дилеру на автомобіль, якій ви створили для себе особисто в конфігураторі, вам буде необхідно залишити контактну інформацію і деякі персональні дані, заповнивши спеціальну форму, для того щоб ваш запит міг бути обробленим. При цьому всі правила роботи з персональними даними неухильно додержуються.


Інші відомості, зібрані під час відвідування сайту

Під час перегляду нашого сайту https://fordkharkov.com.ua/, читання текстів на його сторінках і завантаження іншої інформації, відбувається автоматична реєстрація деяких даних про комп'ютер, з якого ви переглядаєте сайт.

Ця інформація нічого не говорить про вас особисто і не є персональною. Вона лише дозволяє нам підрахувати кількість відвідувачів сайту, частоту відвідування окремих сторінок, а також з'ясувати типи використовуваних ними комп'ютерів і програмного забезпечення. Завдяки цьому ми можемо постійно поліпшувати сайт і робити його зручнішим і кориснішим для Вас.