Про компанію

Компанія «Автотрейдінг-Схід» розпочала свою діяльність на автомобільному ринку Харкова в 2006 році. З січня 2008 року «Автотрейдінг-Схід» почала співпрацю з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. - офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні та відкрила автоцентр з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Ford на вул. Клочківській, 188.

На його території розташований автосалон, представники банків, страхових і лізингових компаній, станція технічного обслуговування, відділ запасних частин та додаткового обладнання.

У Автоцентрі представлений повний модельний ряд легкових і комерційних автомобілів марки Ford. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків та страхових компаній і здійснити тест-драйв вподобаної моделі.

Сервісна станція компанії укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим виробником FORD, яке пройшло державну сертифікацію, і є однією з найсучасніших станцій у Харкові. Пропускна здатність сервісної станції дозволяє обслужити 90 автомобілів на добу.

Колектив Автоцентру, який нараховує більше ста п'ятдесяти співробітників, завжди радий допомогти Вам у придбанні автомобілів марки Форд і надати професійне сервісне обслуговування в подальшій експлуатації нового автомобіля!

Компанія «Автотрейдінг-Схід» входить до «Автотрейдінг Атолл груп» - керуючу компанію автомобільного субхолдингу, основними напрямками діяльності якого є дистрибуція і післяпродажне обслуговування автомобілів провідних автомобільних марок. «Автотрейдінг Атолл груп» є одним з підприємств Групи компаній Атолл Холдинг, яка входить до трійки гравців українського автомобільного ринку.